Окупанти використовують Антонівський міст у Херсоні / фото "Вгору"
Окупанти використовують Антонівський міст у Херсоні / фото “Вгору”

Перед Збройними силами України стоїть надскладна задача вигнати російських окупантів з нашої землі. Для цього вони використовують не тільки свою силу, зброю, але і хитрість, знищуючи склади з боєприпасами ворогів на окупованих територіях. Проте, російські війська підживлюють свої угруповування, використовуючи чимало логістичних шляхів. Зокрема, основним з таких на Півдні України є Антонівський міст у Херсоні, а вище за течією Дніпра є ще й залізничний міст, який також росіяни використовують для постачання озброєння.

Про це 24 каналу розказав військовий експерт Олег Жданов.

Він переконаний, що ці мости потрібно зруйнувати, аби припинити надходження зброї і техніки для ворожих військ перед тим, як ЗСУ розпочнуть звільняти Херсон. За його словами, якщо не зробити цього, рашисти все одно не залишать ці мости цілими, коли відступатимуть через них.

“У Херсоні були помічені колони машин, які везли залізобетонні ковпаки для довготривалих вогневих точок (ДОТів). Крім того, раніше росіяни завозили у тамтешні ліси кругляк. Це вказує на те, що загарбники наразі не збираються тікати, а будуть окопуватися та обороняти тимчасово окуповану територію дуже ретельно”, – зазначив Жданов.

Тому він переконаний, що Антонівський та залізничний міст у Херсоні потрібно знищити якомога швидше.