Роман Кутузов офіційно "денацифікований" / фото facebook.com/AFUStratCom
Роман Кутузов офіційно “денацифікований” / фото facebook.com/AFUStratCom

У Збройних силах України підтвердили ліквідацію російського генерал-майора Романа Кутузова.

Про це йдеться в повідомленні Управління стратегічних комунікацій ЗСУ.

“Ексклюзив. Зустрічайте. Командувач 1 армійським корпусом (орків) динири генерал – майор Роман Кутузов офіційно денацифікований і демілітаризований”, – йдеться в повідомленні.

Роман Кутузов – що відомо

Як розповів журналіст Роман Цимбалюк, генерал-майор Кутузов до призначення в “днр” обіймав посаду начальника штабу 29 загальновійськової армії Східного військового округу рф.

“Роман Кутузов, командуючи підрозділами 1 армійського корпусу “днр” у Донецькій області, не щадив особовий склад, усвідомлено відправляв людей на забій із розумінням того, які будуть втрати”, – зазначив Цимбалюк.

Ставлення генерала до особового складу як до “гарматного м’яса” негативно позначалося на морально-психологічному стані бойовиків. “Командири батальйонів і рота не хотіли вести в атаку своїх людей і постійно саботували наступальні плани командування”, – пише Цимбалюк.

За словами журналіста, 5 червня Кутузов особисто очолив наступ і був ліквідований вогнем артилерії ЗСУ.

“У Кутузова горіли терміни щодо заняття одного з населених пунктів у Донецькій області, і потрібно було виконати завдання протягом дня будь-що. У зв’язку з цим він наказав командирам 1 і 100 окремих мотострілецьких бригад особисто вести війська на штурм позицій ЗСУ, однак вони відмовилися виконувати наказ, тому що розуміли ризик для свого життя. Кутузов, усвідомлюючи які наслідки на нього чекають у разі невиконання поставленого вищим командуванням завдання, вирішив особисто очолити наступ і був знищений вогнем артилерії ЗС України”, – розповів Цимбалюк.

Повідомлення про знищення російського генерал-майора Романа Кутузова під час бойових дій у селищі Миколаївка Попаснянського району, почали надходити в неділю.