РФ готується завдати ракетного удару по "ПМР" / Фото twitter.com/LupineTravel
РФ готується завдати ракетного удару по “ПМР” / Фото twitter.com/LupineTravel

Війська російської федерації готуються здійснити ракетний удар по Придністровському регіону.Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, жителі невизнаної “Придністровської молдавської республіки” отримують СМС, від імені начебто Збройних сил та спецслужб України. В них міститься попередження про “ракетний та артилерійський” удар по території “ПМР”.

У цьому зв’язку наводиться цитата з фейкового повідомлення: “Служба безпеки України наполегливо рекомендує провести евакуацію цивільного населення в більш безпечні регіони. Запевняємо, Збройні Сили України не бажають зла мирним жителям, однак люди що залишилися в містах будуть сприйняті в якості диверсійних груп і будуть ліквідовані без попередження. Рівно о 19.00 буде проведено ракетний та артилерійський обстріл об’єктів на території республіки”.

При цьому, ці повідомлення активно висвітлюються російськими пропагандистськими інформаційними ресурсами.

“Зазначаємо: держава Україна не має жодного стосунку до цієї та подібних провокацій”, – наголошується у повідомленні.

“Подібні фейки та інциденти, які імовірно стануться на території “ПМР”, є нічим іншим, як черговою провокацією російських спецслужб проти України та Молдови”, – заявили у розвідці.

Жителі "ПМР" отримують такі повідомлення нібито від СБУ / фото ГУР МО
Жителі “ПМР” отримують такі повідомлення нібито від СБУ / фото ГУР МО

Як ми повідомляли, за інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, 25 квітня спецслужби російської федерації організували провокацію з вибухами у столиці невизнаної “Придністровської Молдавської республіки” (ПМР), де прогриміла серія вибухів.