США вважають, що президента росії володимира путіна “дезінформують” про те, наскільки погано працюють російські військові в Україні та про вплив санкцій на економіку росії.

Про це пише CNN з посиланням на американського чиновника.

“Ми вважаємо, що радники дезінформують путіна про те, наскільки погано працюють російські військові та як російську економіку калічать санкції, тому що занадто бояться сказати йому правду”, – сказав американський чиновник.

Джерело каналу зауважило, що оцінка базується на розсекречених висновках американської розвідки.

За його словами, у США є інформація, яка свідчить про те, що путіну стало відомо про дезінформацію, що призвело до розколу між ним та вищими чинами Міноборони рф.

“У нас є інформація, що путін відчув, що введений російськими військовими в оману. Зараз між путіним і … (Міністерством оборони рф) існує стійка напруга, що випливає з недовіри путіна до керівництва Міністерства оборони”, – сказав американський чиновник.

Чиновник зауважив, що путін справді не знав, що Міноборони “використовує і втрачає строковиків в Україні, що демонструє явний збій у надходженні точної інформації до російського президента”.

Уніан