Ведуча різко відповіла на слова Лукашенка / фото REUTERS

Телеведуча Наталія Мосейчук присоромила Олександра Лукашенка за його спроби виправдати росіян, які влаштували різанину в Бучі. Раніше він заявив, що всі ті звірства, які творили окупанти, нібито були “спецоперацією Британії”.

На брехню Лукашенка Мосейчук відповіла в ефірі ТСН.

Вона згадала, що нещодавно перечитувала спогади ветерана Другої світової війни, який своїми очима бачив, що творили росіяни. Військові рф шикувалися в черги, щоб ґвалтувати в Берліні німкень. Жінки лежали просто біля дороги, росіяни знущалися з них з особливою жорстокістю. Тепер така ж ситуація сталася в Бучі, де окупанти ґвалтували дорослих і дітей, чоловіків і жінок.

Мосейчук вказала, що Лукашенко прокоментував Бучанську різанину, але насправді лише спробував виправдати росію. Він заявив, що звірства, які сталися на Київщині, нібито є “спецоперацією Британії”, а не жорстокими злочинами росіян.

“Олександре Григоровичу, ви ж знаєте, ви ж людина, у вас є двоє синів. Ви ж прекрасно знаєте, що це не так. Навіщо ж ви? Навіщо ж ви так принижуєтеся? Адже це він вас ґвалтує, ви приїжджаєте до нього і він вас ґвалтує, розумієте. А ви піддаєтеся цьому насильству. Навіщо ви це робите? Потрібно говорити правду. Ви хоча б нам мигніть, що ви знаєте правду і що ви знаєте, що вона не така, як ви про неї говорите”, – Мосейчук присоромила Лукашенка за брехню і те, що він потурає путіну.