На військовому аеродромі в Білорусі лунали вибухи вночі / фото t.me/modmilby
На військовому аеродромі в Білорусі лунали вибухи вночі / фото t.me/modmilby

Після нічних вибухів і спалахів на аеродромі “Зябровка” в Білорусі Міністерство оборони РБ поспішило назвати їхню причину.

Як йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони Білорусі, причина вибухів – “загоряння однієї з одиниць техніки”.

“10 серпня близько 23 години під час контрольного пробігу однієї з одиниць техніки після проведеної заміни двигуна сталося її загоряння. Особовим складом своєчасно вжито заходів щодо гасіння. Постраждалих немає”, – запевняють у МО РБ.

Вночі 11 серпня Telegram-канал “Беларускі Гаюн” повідомив, що в Білорусі чутні звуки вибухів і видно спалахи на аеродромі “Зябровка” в Гомельській області.

“Надходить інформація, що в районі аеродрому “Зябровка” чути вибухи та видно спалахи. Дані підверджують відразу кілька джерел”, – пишуть ЗМІ

Відтак, починаючи з 00:30 години 11 серпня, на військовому об’єкті було не менше 8 спалахів.

Видання “Флагшток” у телеграмі також написало, що були чутні вибухи і видно спалахи.

“З 00:25 по 00:32 були чутні вибухи, відчувалася ударна хвиля, кілька разів через хмарність було видно світлові проблиски. Напрямок – зябровський аеродром”, – йдеться в повідомленні.

Раніше Міністерство оборони Білорусі повідомило про проведення навчань військ ППО і ВПС з бойовою стрільбою, проте чи пов’язані вони зі спалахами в районі Зябровки – невідомо.