Місце "атаки" на штаб ЧФ росії / фото t.me/bbbreaking
Місце “атаки” на штаб ЧФ росії / фото t.me/bbbreaking

Новина про “атаку ЗСУ” на штаб Чорноморського флоту рф серйозно вплинула на росіян. Вони вкотре переконалися у слабкості “другої армії світу”.

Про це заявив колишній спічрайтер президента рф Володимира путіна, російський політолог Аббас Галлямов в ефірі “24 каналу”.

“Новина, на яку ніхто не чекав – обстріл штабу Чорноморського флоту в Севастополі. Це зовсім вже інша справа. Це змінює сприйняття війни в очах росіян. Провокація – не провокація, але бойові дії фактично перенесені на територію росії. Для росіян це шок”, – сказав він.

При цьому Галлямов уточнив, що так висловлюються, адже росіяни вважають анексований Крим своїм.

“З ювелірною точністю влучили в штаб. Це цілком очевидний наочний доказ того, що російська армія не справляється зі своїми завданнями. Тобто, зібралися за три дні взяти Київ, а минуло п’ять місяців і б’ють по Севастополю – ось як це сприймають росіяни. І це делегітимізує путіна. Якщо такі речі продовжаться, це може статися раніше 2024 року (відхід путіна від влади)”, – додав політолог.

“Атака ЗСУ” на штаб ЧФ рф

Раніше росія заявила про “атаку Збройних сил України” на штаб Чорноморського флоту, розташований в окупованому Севастополі. В результаті удару постраждали п’ятеро людей.

Пізніше спікер Одеської ОВВА Сергій Братчук спростував заяви окупантів щодо “удару ЗСУ” по штабу Чорноморського флоту в Криму.