БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЮЗ ВЕТЕРАНІВ ДЕСАНТНИКІВ

Захищаємо інтереси ветеранів десанту України.
 
Ми займаємося морально-патріотичним вихованням молоді, їх фізичною та військовою підготовкою.
 
Забезпечуємо волонтерську медичну, військову й соціальну допомогу українським воїнам на лінії зіткнення і членам їх родин в тилу.

Наша історія

2004 - 2005 роки

У 2005 під час акцій протесту українських громадян, викликаних масовими фальсифікаціями президентських виборів 2004 року на користь провладного кандидата гуртувалися громадяни, яким була небайдужа доля України та свобода вибору. Ветерани десантники приймали активну участь у подіях Помаранчевої революції та здійснювали допомогу майдану, а також продемонстрували, що їм не байдужа наша країна, а поняття Демократія та Свобода – не лише гучні слова.

Відтоді багато наших побратимів згуртувалися та прийняли рішення на постійній основі проводити діяльність по захисту прав і свобод людини та громадянина України, всебічну підтримку розвитку освіти, охорони здоров’я, науки, культури, мистецтва та спорту, духовно-просвітницької діяльності. Налагодили співпрацю з ветеранами десантниками різних регіонів України, проводили спільні консультації та розробляли програми дій по удосконаленню правових відносин в країні задля захисту свободи слова, протидії корупції, встановлення справедливості та багато іншого.

2013 - 2014 роки

Але 2013 рік показав, що боротьба за права і свободи громадян України тільки набирає оберти, оскільки політичне керівництво країни відійшло від законодавчо закріпленого курсу на  Європейську інтеграцію та у подальшому хотіло відмовитися від цього курсу. Розпочалася Революція гідності і знову наші десантники були одними з тих хто не маючи страху вийшли на захист нашої свободи, і знову приймали активну участь у подіях майдану підтримуючи його своєю активною участю, знаннями та досвідом. А навесні  2014 року коли на Донбасі розпочалася  війна  ні хвилини не вагаючись взяли зброю до рук і пішли захищати Україну.

Опинившись в районах бойових дій з’ясувалося, що бажаючих захищати Батьківщину більше ніж зброї, особливо сучасної. Гостро постало питання забезпечення військовослужбовців добровольчих загонів зброєю, амуніцією, харчуванням, технічними сучасними засобами захисту, ліками та багато іншим спорядженням. Отже було прийнято рішення щодо створення Громадської Організації «Союз Ветеранів Десантників», а також для надання допомоги нашим Збройним Силам України  була створена Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний Фонд Союз Ветеранів Десантників». Швидко було сформовано колектив патріотів, які усіма наявними засобами почали підтримувати військових в зоні АТО/ООС.

АТО/ООС

За час проведення АТО/ООС фондом була надана благодійна допомога військовим частинам розташованим в зоні проведення бойових дій, добровольчим загонам, а також здійснювалася допомога дитячим будинкам, сім’ям військових що знаходилися в зоні АТО, багатодітним сім’ям.

Громадська робота

6 травня 2015 року в гімназії №290 відбувся символічний виховний захід з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі під гаслом: «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!».

На території закладу було висаджено алею кущів троянд, подарованих Союзом десантників України в місті Києві.

До роботи з задоволенням долучилися шановані ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій на Сході України, ветерани-десантники, голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Сінцов Г.Л.,  депутат Київської міської ради  Костюк С.А., представник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Ткаченко В., начальник управління освіти ДРДА Списовська Є.І., начальник відділу виховної роботи РУО Рєка А.Д., голова Всеукраїнської організації десантників полковник Лісовий С.Г., голова Союзу десантників України в місті Києві Худенко О.П. учні старших класів гімназії, педагоги.

Акція завершилася зворушливим концертом, підготованим учнями навчального закладу.

Департамент освіти і науки КМДА

Бажаєте допомогти українській армії?

звертайтеся до нас!

Наш фонд запрошує до співпраці українські та зарубіжні благодійні фонди, громадські об'єднання, а також усіх небайдужих людей.
нам потрібна ваша підтримка!

ми на зв'язку!

Чекаємо на Ваші повідомлення та дзвінки!

благодійна організація
"всеукраїнський благодійний фонд союз ветеранів десантників"

Дата заснування: 25.06.2015

№ запису в ЄДР: 10651020000020756

Код ЄДРПОУ: 39857719

Громадська організація
"Союз ветеранів десантників"

Дата заснування: 12.08.2015

№ в ЄДР: 10721020000032870

Директор: Олег Петрович